Kadra

Właścicielka:

Bogumiła Kłopotek-Malinowska

Tancerka, choreograf, pedagog. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku. W 1985 roku otrzymała tytuł Magistra Sztuki w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pedagog Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku i Łodzi na kierunkach: taniec jazzowy, funky i ludowy. Staże artystyczne w Szwajcarii, Francji i Japonii. Prezes Stowarzyszenia “Radość innym”.

bogumila

Kwalifikacje kadry pedagogicznej:

Walentyna Kłopotek

Ukończona Akademia Wychowania Fizycznego we Lwowie; wielokrotna złota medalistka, mistrzyni gimnastyki artystycznej na Ukrainie. Reprezentantka Kraju, Ukrainy w gimnastyce artystycznej. Pedagog o wybitnych specjalnościach z dziećmi i młodzieżą w gimnastyce artystycznej, taniec klasyczny, taniec jazzowy, hip-hop, funky, jazz

klopotek

DAN Tchakpo

Tancerz choreograf na stałe mieszkający i pracujący w Akademi
Tańca w Biellefeld w Niemczech. Specjalizujący się w technice
tańca afrykańskiego i jazzowego.

DanTchekpo

Roksana Saniuk

Przygodę z tańcem zaczęła już jako dziecko w zespole „Czarne Stopy”’, z którym to w latach 2000-2003 zdobyła wielokrotnie czołowe miejsca w Polsce i za granicą,  tańcem zajmuje sie od ponad 15 lat osiągając wielokrotnie mistrzostwo Polski oraz wice mistrzostwo Europy i Świata.  Brała udział w wielu trasach koncertowych, eventach znanych firm oraz videoklipach polskich gwiazd sceny muzycznej . Swoje umiejętności systematycznie szkoli w Los Angeles w Californii.
Roxi jest finalistką drugiej edycji programu “You Can Dance – Po Prostu Tańcz”.
Na swoich zajęciach zaraża dobrym humorem, pozytywną energią oraz otwartą głową na rożne style taneczne.

roksana

Natali NATI Kowalska

Doświadczona instruktorka,  kojarzona, jako kobieta o milionie kolorów włosów. Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się blisko 20 lat temu. Licencjonowany Instruktor Tańca oraz Dyplomowany Instruktor Fitness. Barwne sceniczne doświadczenie, między innymi: Eska Music Awards , Top Trendy – Afromental, Festiwal Opole , Gala TVP 1, Viva Comets , trasy koncertowe.

nati

Milena zielińska

Milena była studentką Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim. Jest instruktorem Hip-Hop, Dancehall oraz Tańca Nowoczesnego. Członkini pierwszej grupy dancehallowej BoatCity Gyalz w Łódź, która odnosiła wiele sukcesów na ogólnopolskich zawodach. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat zaczynając od Tańca Współczesnego i Nowoczesnego, a następnie zaczęła szkolić się w technikach Hip-Hop oraz New Style. W swojej karierze tanecznej miała zaszczyt szkolić się u boku największych choreografów, między innymi: Pete Francis, Gigi Torres, Duwane Taylor, Thierry Verrger, A Ni Mal, Lucas Migliorini , Camron One-Shot, Viki Cerek, Nicklas Pedersen, Kama Akucewicz, Krzysztof Mazur, Nicklas Miling, Maciej Zakliczyński, London Dyer, Rob Rich. Mileny zajęcia to wieczna dawka pozytywnej energii.Na swoich zajęciach stawia na prawidłowy i wszechstronny rozwój kursantów, dba o dobrą zabawę i przyjazną atmosferę. Dzięki dobrej zabawie jej dzieci odnoszą sukcesy. Jej celem jest przekazywanie nie tylko kroków tanecznych, ale i szeregu wartości, które niesie za sobą taniec. W swoim życiu jest również trenerem personalnym i pomoga ludziom zmienić swój styl życia na lepsze.

Milena Zielinska