BOGUMIŁA KŁOPOTEK-MALINOWSKA

właścicielka

Tancerka, choreograf, pedagog. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku. W 1985 roku otrzymała tytuł Magistra Sztuki w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pedagog Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku i Łodzi na kierunkach: taniec jazzowy, funky i ludowy. Staże artystyczne w Szwajcarii, Francji i Japonii. Prezes Stowarzyszenia “Radość innym”.

KADRA

Taniec

WALENTYNA KŁOPOTEK

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA, TANIEC KLASYCZNY, TANIEC JAZZOWY, HIP-HOP, FUNKY, JAZZ

Ukończona Akademia Wychowania Fizycznego we Lwowie; wielokrotna złota medalistka, mistrzyni gimnastyki artystycznej na Ukrainie. Reprezentantka Kraju, Ukrainy w gimnastyce artystycznej. Pedagog o wybitnych specjalnościach z dziećmi i młodzieżą w gimnastyce artystycznej, taniec klasyczny, taniec jazzowy, hip-hop, funky, jazz

INSTRUKTOR AKROBATYKI

mgr.Kamil Hoft

instruktor tańca

Nauczyciel wychowania fizycznego, kierownik -opiekun kolonijny, instruktor akrobatyki sportowej, tańca hip-hop oraz lekkiej atletyki .20 lat stażu pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współpracował z Teatrem im. Jaracza w Łodzi -tancerz –
akrobata w sztuce pt. „Sen Nocy Letniej” oraz Teatrem Muzycznym w Łodzi- tancerz -akrobata w sztuce pt. „Łajza”.

MILENA ZIELIŃSKA

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA, TANIEC KLASYCZNY, TANIEC JAZZOWY, HIP-HOP, FUNKY, JAZZ

Milena była studentką Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim. Jest instruktorem Hip-Hop, Dancehall oraz Tańca Nowoczesnego. Członkini pierwszej grupy dancehallowej BoatCity Gyalz w Łódź, która odnosiła wiele sukcesów na ogólnopolskich zawodach. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat zaczynając od Tańca Współczesnego i Nowoczesnego, a następnie zaczęła szkolić się w technikach Hip-Hop oraz New Style. W swojej karierze tanecznej miała zaszczyt szkolić się u boku największych choreografów, między innymi: Pete Francis, Gigi Torres, Duwane Taylor, Thierry Verrger, A Ni Mal, Lucas Migliorini , Camron One-Shot, Viki Cerek, Nicklas Pedersen, Kama Akucewicz, Krzysztof Mazur, Nicklas Miling, Maciej Zakliczyński, London Dyer, Rob Rich. Mileny zajęcia to wieczna dawka pozytywnej energii.Na swoich zajęciach stawia na prawidłowy i wszechstronny rozwój kursantów, dba o dobrą zabawę i przyjazną atmosferę. Dzięki dobrej zabawie jej dzieci odnoszą sukcesy. Jej celem jest przekazywanie nie tylko kroków tanecznych, ale i szeregu wartości, które niesie za sobą taniec. W swoim życiu jest również trenerem personalnym i pomoga ludziom zmienić swój styl życia na lepsze.

NATALIA KOWALSKA

TANIEC AFRYKAŃSKI, JAZZ

Doświadczona instruktorka,  kojarzona, jako kobieta o milionie kolorów włosów. Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się blisko 20 lat temu. Licencjonowany Instruktor Tańca oraz Dyplomowany Instruktor Fitness. Barwne sceniczne doświadczenie, między innymi: Eska Music Awards , Top Trendy – Afromental, Festiwal Opole , Gala TVP 1, Viva Comets , trasy koncertowe.

MONIKA GADZIŃSKA

GIMNASTYCZKA ARTYSTYNA, TANIEC KLASYCZNY, TANIEC JAZZOWY, HIP-HOP, FUNKY, JAZZ

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat w zespole „Parbat”, z którym zdobywała liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tańca. Magister Pedagogiki Tańca i Choreografii. Studia I stopnia ukończyła na kierunku taniec, specjalizacja tancerz – choreograf. Występowała m.in. podczas wyborów Mistera Polski, w teledysku Marii Sadowskiej oraz statystowała w filmie „Powidoki” Andrzeja Wajdy. Odbyła praktyki zawodowe w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Od zawsze zakochana w tańcu klasycznym i technice tańca współczesnego. Zaraża uczniów pasją do tańca i dąży do tego aby posiadali perfekcyjną technikę.

ANGELIKA GAJ

GIMNASTYCZKA ARTYSTYNA, TANIEC KLASYCZNY, TANIEC JAZZOWY, HIP-HOP, FUNKY, JAZZ

Absolwentka specjalności Musical oraz specjalności Choreografia i Techniki Tańca w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Ukończyła Studium pedagogiczne przy Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej w specjalności Taniec organizowany przez Polską Akademię Sportu.
Ukończyła także Autorską Szkołę Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie na wydziale piosenki estradowej (I,II stopień) oraz fortepianu jazzowego (I stopień). W dziedzinie tańca jazzowego kształciła się początkowo u Anny Wielogórskiej i Piotra Jagielskiego, później zaś w formacji tanecznej Art Dance Complex, z którą zdobyła między innymi VII miejsce na Mistrzostwach Świata IDO oraz tytuł II vice-mistrza Polski. W zakresie tańca współczesnego i improwizacji ruchowej szkoliła się min. u dr Jacka Owczarka, Szymona Osińskiego, Kseny Audrey.
Stworzyła autorski spektakl taneczny „Wiolonczelistka”, w którym udział wzięli tancerze i instrumentaliści z Akademii Muzycznej w Łodzi. W 2016 roku jako tancerka i aktorka pojawiła się w teledysku do utworu „Save me” Dagmary Czechury, w produkcji Mateusza Krautwursta. Przez wiele lat związana była z grupą taneczną JazzInŁódź.
Jako pedagog tańca pracuje nieprzerwanie od 2012r. prowadząc zarówno cykliczne zajęcia jak i warsztaty i obozy dla dzieci i młodzieży.

solomija-odoriko

Solomiia Buzhenko

INSTRUKTOR TAŃCA

Studentka 3-go roku na kierunku taniec AHE.

Przez 12 lat tańczyła taniec towarzyski. Jest  Mistrzynią Tańca Towarzyskiego w Programach Latynoamerykańskich i Standardowych, medalistką mistrzostw na Ukrainie, laureatką konkursów międzynarodowych na Ukrainie i w Rosji.

Od 5 lat tańczy również taniec współczesny i nowoczesny. Jest medalistką konkursów międzynarodowych na Ukrainie.

Tańczy w różnych stylach, takich jak contemporary, balet, modern, jazz, taniec towarzyski.

Jeżeli chodzi o doświadczenie prowadzenia zajęć, to miała przyjemność prowadzić zajęć w takich stylach jak balet i taniec współczesny na Ukrainie z dziećmi w wieku 5-13 lat.

nikola-bujek-odoriko

NIKOLA BUJEK

INSTRUKTOR TAŃCA

Tancerka z wieloletnim doświadczeniem. Pierwsze kroki stawiała w tańcu klasycznym pod okiem Waldemara Staszewskiego.
Specjalizuje się w technikach takich jak jazz, modern, contemporary, disco dance oraz dancehall. Wielokrotna laureatka zawodów ogólnopolskich oraz wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, czterokrotna mistrzyni Europy federacji ZNTS. Trenowała pod okiem trenerów takich jak Małgorzata Gietler, Martyna Olszewska-Siudy, Witold Jurewicz, Sebastian Gębura, Marta Klaczyńska, Zbigniew Karbowski oraz wielu innych, zarówno podczas zajęć regularnych jak i licznych warsztatów. W roku 2018 poszerzyła swój krąg zainteresowań o style uliczne, m.in. dancehall oraz soca, w których regularnie szkoli się pod okiem Agaty Ligas we wrocławskiej ekipie MONSOON, a także warsztatowo u topowych polskich i zagranicznych tancerzy tj. Aga Morko, Lavinia Laber czy Mr. Whome. Od około półtora roku zajmuje się także tańcem na szpilkach (high heels) i cały czas stara się poszerzać swoją wiedzę.
Uważa, że każdy tancerz musi być „uniwersalny”, dlatego przez ostatnie lata próbuje styli, które wychodzą poza jej strefę komfortu tj. house, breakdance, jazz funk, popping, commercial oraz reggeaton. Na swoich zajęciach jest wymagająca, ale jednocześnie zaraża wszystkich pozytywną energią oraz otwartością na różne techniki tańca.

DAN TCHAKPO

TANIEC AFRYKAŃSKI, JAZZ

Tancerz choreograf na stałe mieszkający i pracujący w Akademi Tańca w Biellefeld w Niemczech. Specjalizujący się w technice tańca afrykańskiego i jazzowego.

KAROLINA ADASZEK

TANCERKA – TANIEC JAZZOWY

Tancerka, instruktorka ze specjalizacją taniec jazzowy. Studentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, kierunku Choreografia i Techniki Tańca. Od samego początku swojej 15-letniej przychody z tańcem, stawiając nacisk na ciągły rozwój, rozwija się w wielu stylach tanecznych. W swojej pracy uwzględnia ona potrzebę łączenia ze sobą takich elementów jak muzykalność, wrażliwość, sprawność, umiejętności techniczne i świadomość sceniczna.

Anna Kałuziak

instruktor tańca

Z tańcem związana jest od dziecka. Przygodę z hip – hop’em rozpoczęła w zespole tańca ,,Czarne stopy”, w którym wraz z formacją taneczną zdobyła wiele nagród w tym: 1. miejsce na Mistrzostach Świata IFMD 2011r., 1. miejsce na Mistrzostwach Europy MTMSZ 2014r., oraz 2. miejsce na Mistrzostwach Polski ZNTS 2016r.
 
Aby bardziej wzbogacać swoje doświadczenie taneczne oraz umiejętność pracy z dziećmi, wielokrotnie brała udział w eventach tanecznych, videoclipach i animacjach.
W latach 2018 i 2019 była asystentką choreografa podczas gali Miss i Mister Ziemi Łódzkiej oraz Miss Nastolatek Ziemi Łódzkiej.
W 2019r. występowała w spektaklu tanecznym ,,Wyklęci” wystawianym na deskach teatru Nowego oraz teatru D.O.M.,  co pozwoliło rozwinąć jej umiejętności również w innych stylach tanecznych.

Obecnie studiuje Fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, aby jeszcze lepiej pomagać w prawidłowym rozwoju ruchowym swoich podopiecznych. 

Iryna Polishchuk

instruktor tańca

Wykształcenie:
2014-2018- Collegium Sztuki i Kultury im.K.F. Dankiewicza w Odessie spec. taniec współczesny.
2018-2021- Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi spec. tancerz-choreograf.

Doświadczenie taneczne:
2011-2016- tancerka zespołu „Olympia” w Odessie.
2017-2018- tancerka w spektaklu Julii Tvorilovej „Osobiste rzeczy” w Odessie.
2018- tancerka w spektaklu Iry Kify „Everyone has their own name” w Odessie.
Od 2018- tancerka teatru V6.
2019- tancerka w teledysku Cullah „Be Nine to Thrive”.
2019-2020- tancerka w grupie projektowej KIJO w Łodzi.
2021- tancerka w spektaklu Natalii Kladziwy „Parówki rosną na drzewach”.

Doświadczenie instruktorskie:
2016-2017- instruktor tańca w Szkole Tańca N. Bieloj w Odessie.
Od 2020- instruktor tańca w Akademii Formy i Tańca ODORIKO.
Od 2020- prowadzi warsztaty z tańca współczesnego oraz improwizacji.

Jako instruktor zwraca uwagę na osobliwości każdego uczestnika zajęć, jego możliwości, nastrój, gotowość na nowe doświadczenie -doświadczenie, które przekazuje w formie ruchu i tańca. Taniec jest kluczem do wyczucia własnych i innych doznań, emocji. Jednocześnie z tym, z fizycznej strony, taniec jest dobrym treningiem dla wychowania siły i dyscypliny w ciele. Dla niej taniec ważny jest dlatego, że każdy odczuwa go różnie. Dla kogoś to może być lekkie falowanie kręgosłupa, a inny będzie szukać geometryczne kształty w ciele. Taniec dostępny dla każdego.

ROKSANA SANIUK

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA, TANIEC KLASYCZNY, TANIEC JAZZOWY, HIP-HOP, FUNKY, JA

Przygodę z tańcem zaczęła już jako dziecko w zespole „Czarne Stopy”’, z którym to w latach 2000-2003 zdobyła wielokrotnie czołowe miejsca w Polsce i za granicą,  tańcem zajmuje sie od ponad 15 lat osiągając wielokrotnie mistrzostwo Polski oraz wice mistrzostwo Europy i Świata.  Brała udział w wielu trasach koncertowych, eventach znanych firm oraz videoklipach polskich gwiazd sceny muzycznej . Swoje umiejętności systematycznie szkoli w Los Angeles w Californii.

Roxi jest finalistką drugiej edycji programu “You Can Dance – Po Prostu Tańcz”.

Na swoich zajęciach zaraża dobrym humorem, pozytywną energią oraz otwartą głową na rożne style taneczne.

Joga

VIKTORIYA APOSTOLYUK

JOGA

Tancerz, choreograf. Absolwentka Wydziału Artystycznego Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku taniec. Wieloletnia tancerka zespołu tańca współczesnego „Rytmy Czasu” we Lwowie. Brała udział w wielu spektaklach m.in. w „Alice in the Wonderland”, „SigNature“ Szkoliła się m.in. u takich choreografów jak: Grzegorz Pańtak, Elżbieta Szlufik-Pańtak, Monika Maciejewska-Potockas, Francisco Homes.