BOGUMIŁA KŁOPOTEK-MALINOWSKA

właścicielka

Tancerka, choreograf, pedagog. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku. W 1985 roku otrzymała tytuł Magistra Sztuki w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pedagog Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku i Łodzi na kierunkach: taniec jazzowy, funky i ludowy. Staże artystyczne w Szwajcarii, Francji i Japonii. Prezes Stowarzyszenia “Radość innym”.

KADRA

Taniec

WALENTYNA KŁOPOTEK

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA, TANIEC KLASYCZNY, TANIEC JAZZOWY, HIP-HOP, FUNKY, JAZZ

Ukończona Akademia Wychowania Fizycznego we Lwowie; wielokrotna złota medalistka, mistrzyni gimnastyki artystycznej na Ukrainie. Reprezentantka Kraju, Ukrainy w gimnastyce artystycznej. Pedagog o wybitnych specjalnościach z dziećmi i młodzieżą w gimnastyce artystycznej, taniec klasyczny, taniec jazzowy, hip-hop, funky, jazz

ROKSANA SANIUK

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA, TANIEC KLASYCZNY, TANIEC JAZZOWY, HIP-HOP, FUNKY, JA

Przygodę z tańcem zaczęła już jako dziecko w zespole „Czarne Stopy”’, z którym to w latach 2000-2003 zdobyła wielokrotnie czołowe miejsca w Polsce i za granicą,  tańcem zajmuje sie od ponad 15 lat osiągając wielokrotnie mistrzostwo Polski oraz wice mistrzostwo Europy i Świata.  Brała udział w wielu trasach koncertowych, eventach znanych firm oraz videoklipach polskich gwiazd sceny muzycznej . Swoje umiejętności systematycznie szkoli w Los Angeles w Californii.

Roxi jest finalistką drugiej edycji programu “You Can Dance – Po Prostu Tańcz”.

Na swoich zajęciach zaraża dobrym humorem, pozytywną energią oraz otwartą głową na rożne style taneczne.

MILENA ZIELIŃSKA

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA, TANIEC KLASYCZNY, TANIEC JAZZOWY, HIP-HOP, FUNKY, JAZZ

Milena była studentką Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim. Jest instruktorem Hip-Hop, Dancehall oraz Tańca Nowoczesnego. Członkini pierwszej grupy dancehallowej BoatCity Gyalz w Łódź, która odnosiła wiele sukcesów na ogólnopolskich zawodach. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat zaczynając od Tańca Współczesnego i Nowoczesnego, a następnie zaczęła szkolić się w technikach Hip-Hop oraz New Style. W swojej karierze tanecznej miała zaszczyt szkolić się u boku największych choreografów, między innymi: Pete Francis, Gigi Torres, Duwane Taylor, Thierry Verrger, A Ni Mal, Lucas Migliorini , Camron One-Shot, Viki Cerek, Nicklas Pedersen, Kama Akucewicz, Krzysztof Mazur, Nicklas Miling, Maciej Zakliczyński, London Dyer, Rob Rich. Mileny zajęcia to wieczna dawka pozytywnej energii.Na swoich zajęciach stawia na prawidłowy i wszechstronny rozwój kursantów, dba o dobrą zabawę i przyjazną atmosferę. Dzięki dobrej zabawie jej dzieci odnoszą sukcesy. Jej celem jest przekazywanie nie tylko kroków tanecznych, ale i szeregu wartości, które niesie za sobą taniec. W swoim życiu jest również trenerem personalnym i pomoga ludziom zmienić swój styl życia na lepsze.

KATARZYNA SIKORSKA

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA, TANIEC KLASYCZNY, TANIEC JAZZOWY, HIP-HOP, FUNKY, JAZZ

Katarzyna Sikorska jest magistrem pedagogiki tańca i choreografii, ukończyła też studia na kierunku tancerz-choreograf (AHE w Łodzi). Dodatkowo jest absolwentką Instruktorskiego Kursu Tańca Nowoczesnego w Poznaniu o specjalizacji: formy uliczne i kursu na trenera akrobatyki sportowej (w Łodzi). Była tancerką Teatru „Stworzenia”, „Sceny form różnych ALTERNATYWA” oraz grupy Agnieszki Cygan w Łodzi. Początki jej przygody z tańcem rozpoczęły się wiele lat temu. Kiedy miała 6 lat wstąpiła do dziecięcego zespołu „Figielki” w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim i to tam stawiała swoje pierwsze kroki na scenie. Od tej pory każdej nocy śni sen o tańcu, który jest dla niej istotą, przygodą życia i sensem samym w sobie. Kasia każdą wolną chwilę spędza aktywnie. Wie, że ruch gwarantuje zdrowie i dobrą formę, nie tylko fizyczną, ale przede wszystkim psychiczną. Jej priorytetem jest określenie jasnego celu i dążenie do niego. Od tego rozpoczyna każdy nowy dzień. Praca z ludźmi jest dla niej wyzwaniem, swoich podopiecznych szanuje i motywuje do działania, wierząc, że wytrwałością i pracą można osiągnąć wszystko!

MONIKA GADZIŃSKA

GIMNASTYCZKA ARTYSTYNA, TANIEC KLASYCZNY, TANIEC JAZZOWY, HIP-HOP, FUNKY, JAZZ

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat w zespole „Parbat”, z którym zdobywała liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tańca. Magister Pedagogiki Tańca i Choreografii. Studia I stopnia ukończyła na kierunku taniec, specjalizacja tancerz – choreograf. Występowała m.in. podczas wyborów Mistera Polski, w teledysku Marii Sadowskiej oraz statystowała w filmie „Powidoki” Andrzeja Wajdy. Odbyła praktyki zawodowe w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Od zawsze zakochana w tańcu klasycznym i technice tańca współczesnego. Zaraża uczniów pasją do tańca i dąży do tego aby posiadali perfekcyjną technikę.

ANGELIKA GAJ

GIMNASTYCZKA ARTYSTYNA, TANIEC KLASYCZNY, TANIEC JAZZOWY, HIP-HOP, FUNKY, JAZZ

Absolwentka specjalności Musical oraz specjalności Choreografia i Techniki Tańca w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Ukończyła Studium pedagogiczne przy Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej w specjalności Taniec organizowany przez Polską Akademię Sportu.
Ukończyła także Autorską Szkołę Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie na wydziale piosenki estradowej (I,II stopień) oraz fortepianu jazzowego (I stopień). W dziedzinie tańca jazzowego kształciła się początkowo u Anny Wielogórskiej i Piotra Jagielskiego, później zaś w formacji tanecznej Art Dance Complex, z którą zdobyła między innymi VII miejsce na Mistrzostwach Świata IDO oraz tytuł II vice-mistrza Polski. W zakresie tańca współczesnego i improwizacji ruchowej szkoliła się min. u dr Jacka Owczarka, Szymona Osińskiego, Kseny Audrey.
Stworzyła autorski spektakl taneczny „Wiolonczelistka”, w którym udział wzięli tancerze i instrumentaliści z Akademii Muzycznej w Łodzi. W 2016 roku jako tancerka i aktorka pojawiła się w teledysku do utworu „Save me” Dagmary Czechury, w produkcji Mateusza Krautwursta. Przez wiele lat związana była z grupą taneczną JazzInŁódź.
Jako pedagog tańca pracuje nieprzerwanie od 2012r. prowadząc zarówno cykliczne zajęcia jak i warsztaty i obozy dla dzieci i młodzieży.

KATARZYNA ZAWADZKA

GIMNASTYCZKA ARTYSTYNA, TANIEC KLASYCZNY, TANIEC JAZZOWY, HIP-HOP, FUNKY, JAZZ

​Magister Edukacja przez Sztukę Uniwersytetu Łódzkiego.
Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. 

W latach 2003-2011 brała udział w spektaklach i przedstawieniach Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi. Wykonała m.in.: partie Klary z „Dziadka do orzechów”, fragment II aktu baletu „Giselle” jako Mirta, „W parku” (mazurek) jako solistka, zatańczyła w Ogólnopolskiej „Chopinianie” jako reprezentantka łódzkiej szkoły baletowej. W latach 2007-2010 brała udział w spektaklach Teatru Wielkiego w Łodzi takich jak „Valentino”, „Dziadek do orzechów” oraz „Czarodziejski flet”. 
Liczny udział w warsztatach tanecznych m.in. w technikach tańca:
– klasycznego (w tym warsztaty edukacyjne dla nauczycieli),
– jazz, hip-hop, breakedance z Jean-Claude Marignale,
– współczesnego z choreografami z Random Dance,
– współczesnego w technice Cunninghama,
– hiszpańskiego i flamenco.
Brała udział w konkursie dla szkół baletowych w Gdańsku.
Współpracuje z firmą eventową, w której jest tancerką.

krystyna-lis1

KRYSTYNA LIS

INSTRUKTOR FITNESS, TANIEC ZUMBA, SALSA, BACHATA

Z wykształcenia socjolog, ale fitness i zamiłowanie do tańca towarzyszą jej od dziecka. Licencjonowany instruktor Zumba® Fitness, Zumba® Gold oraz Zumba®Kids and Zumba®Kids Jr. Należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Zumba® Instructor Network (ZIN). Zajęcia zumba prowadzi z pasją od 5 lat. Każdą wolną chwilę przeznacza na udział w warsztatach, zwłaszcza z salsy, bachaty i reggaetonu zarówno u polskich, jak i zagranicznych instruktorów. Chętnie czynnie uczestniczy w maratonach zumby. Z uczestnikami zajęć dzieli się niespożytą energią, radością z tańca i uśmiechem od ucha do ucha. Twierdzi, ze zumba jest najprzyjemniejszym sposobem na aktywne spędzanie czasu wolnego.

Aby podnieść swoje kwalifikacje ukończyła:
– Zumba® Core
– Zumba® World Rhythms: Brasil Course
India Course
Africa Course
Caribbean Course
– Instructor Fitness – Aerobic
– Instructor Piloxing SSP
– Warsztat metodyczny Fitness University – Reggaeton
– Warsztat metodyczny Fitness University – Stretching

DAN TCHAKPO

TANIEC AFRYKAŃSKI, JAZZ

Tancerz choreograf na stałe mieszkający i pracujący w Akademi Tańca w Biellefeld w Niemczech. Specjalizujący się w technice tańca afrykańskiego i jazzowego.

NATALIA NATI KOWALEWSKA

TANIEC AFRYKAŃSKI, JAZZ

Doświadczona instruktorka,  kojarzona, jako kobieta o milionie kolorów włosów. Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się blisko 20 lat temu. Licencjonowany Instruktor Tańca oraz Dyplomowany Instruktor Fitness. Barwne sceniczne doświadczenie, między innymi: Eska Music Awards , Top Trendy – Afromental, Festiwal Opole , Gala TVP 1, Viva Comets , trasy koncertowe.

MACIEJ SZYMCZAK

TANCERZ, NAUCZYCIEL TAŃCA KLASYCZNEGO

Edukację taneczną rozpoczął w łódzkiej Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Feliksa Parnella. Podczas nauki współpracował z Teatrem Wielkim w Łodzi. Kształcił się w różnych stylach tańca i uczestniczył w wielu warsztatach tanecznych w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Współpracował z Grand Theatre w Swensea w Walli, a w Polsce z Teatrem Muzycznym w Łodzi.

W latach 2011-2013 był tancerzem Bałtyckiego Teatru Tańca. Na scenie Opery Bałtyckiej można go było zobaczyć w spektaklach: Święto Wiosny Izadory Weiss, Chopinart+ Emila Wesołowskiego, Kopciuszek Eugenio Scigliano oraz Windows/No More Play/ Six Dances – spektaklach Izadory Weiss i Jiříego Kyliána.

EWA KUSTUSZ

AKTORKA I SCENARZYSTKA

Aktorka i scenarzystka, absolwentka Wydziału Aktorskiego w Państwowej Wyższej
Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy teatralno – filmowej z dziećmi i młodzieżą.
Grupa pod jej opieką otrzymała Nagrodę Specjalną na Konkursie Filmów Przyrodniczych
organizowanym przez WFO w Łodzi.
Poprowadzi zajęcia, które pomogą dzieciom nabrać swobody i świadomości scenicznej
oraz będzie sprawować opiekę nad fragmentami aktorskimi w przygotowywanym spektaklu.

Joga

NICOLE CZAJKA

JOGA

Jestem tancerką z 7-letnim doświadczeniem. Zaczynałam w grupie tanecznej pod opieką Mariki Kowalczyk, z którą wygraliśmy Grand Prix w 2016. Dostałam się do głównej obsady w Teatrze Wielkim w Łodzi, w widowisku tanecznym pt. „Lamaila” w 2017. W 2018, otrzymałam stypendium od Stefano Silvino, zwycięzcy 9 edycji „You Can Dance”, na festiwal taneczny na Sycylii. W tym roku ukończyłam International Dance Academy, który rok rozpoczął się w Kopenhadze, a ostatnie 3 miesiące w Los Angeles – ucząc się w Milenium Dance Complex.

EWA ŚWIERCZYŃSKA

JOGA

Jogę praktykuje od 6 lat, lecz moje pierwsze „jogiczne” podrygi pamiętają czasy szkoły podstawowej.  Jestem absolwentką kursu nauczycielskiego Hatha jogi u Janusza Szopy. Jestem też certyfikowaną nauczycielką jogi na chustach. Czuje sięnajmocniej związana z jogą iyengarowską. Doświadczenie zbierałam w Kanadzie i Polsce na wielu warsztatach min. u Konrada Kocota. Na co dzień prowadzę zarówno zajęcia grupowe jak i prywatne, specjalnie dopasowane do potrzeb kursanta. W jodze najważniejsza jest dla mnie przestrzeń, oddech i świadome wejrzenie wewnątrz siebie. 

Jakiś czas temu poznałam podróżowanie autostopem i totalnie się w tym zakochałam. W wakacje 2018 „zafundowałam” sobie podróż z Łodzi aż do Iranu. 

VIKTORIYA APOSTOLYUK

JOGA

Tancerz, choreograf. Absolwentka Wydziału Artystycznego Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku taniec. Wieloletnia tancerka zespołu tańca współczesnego „Rytmy Czasu” we Lwowie. Brała udział w wielu spektaklach m.in. w „Alice in the Wonderland”, „SigNature“ Szkoliła się m.in. u takich choreografów jak: Grzegorz Pańtak, Elżbieta Szlufik-Pańtak, Monika Maciejewska-Potockas, Francisco Homes.