Szkoła tańca dla dzieci w Łodzi? Zapraszamy do Odoriko!

Nauka Tańca dla Dzieci w Łodzi

Przedszkole artystyczne od 2 do 4 lat

Nauka tańca dla dwulaków, trzylatków i czterlatków przyjmuje postać zajęć ogólnorozwojowych. Dzieci do lat 4 nie biorą udziału w pierwszych latach w spektaklach tanecznych)

Przedszkole artystyczne od 5 do 6 lat

Nauka tańca dwa pięciolatków i sześciolatków odbywa się w grupie początkującej i zawiera elementy tańca klasycznego, gimnastyka taneczna oraz zajęcia rytmiczno-taneczne.

Przedszkole artystyczne od 6 do 7 lat

Nauka tańca dla sześcio i siedmiolatków w grupie średnio zaawansowanej obejmuje: elementy tańca klasycznego, gimnastyka artystyczna, nauka chodzenia scenicznego, zajęcia z choreografii, a także hip-hop, zajęcia repertuarowe, kurs mody.

Nauka Tańca dla Dzieci i młodzieży w Łodzi

Szkoła tańca od 7 do 10 lat

Nauka tańca obejmuje: hip-hop, taniec funki, taniec jazzowy, taniec klasyczny, taniec ludowy, gimnastyka artystyczna, zajęcia repertuarowe, kurs mody

Szkoła tańca od 10 do 14 lat

Nauka tańca zawiera: hip-hop, taniec funki, taniec jazzowy, taniec klasyczny, taniec ludowy, gimnastyka artystyczna, zajęcia repertuarowe, kurs mody.

Szkoła tańca od 14 do 18 lat

Nauka tańca obejmuje: hip-hop, taniec funki, taniec jazzowy, taniec klasyczny, taniec ludowy, gimnastyka artystyczna, zajęcia repertuarowe, kurs mody.

Nowe i dodatkowe zajęcia - ruszają 1 października

Zajęcia teatralno-taneczne

Zajęcia przygotowują dzieci i młodzież do udziału w spektaklach szkoły Odoriko. Zajęcia prowadzone są przez aktorów teatralnych i obejmują naukę gry aktorskiej. 

Termin zajęć: wtorki, godz. 16:30-18:00

Zajęcia z tańca klasycznego

Zajęcia dla dzieci pragnących rozwijać swoje umiejętności w balecie. 

Termin zajęć: soboty, godz. 10:00-11:30

Rodzaje zajęć tanecznych dla dzieci

Taniec klasyczny

Taniec klasyczny jest podstawą wszystkich technik tanecznych, rozwija nie tylko umiejętności techniczne ale również wzbogaca wrażenia artystyczne. 

Hip-Hop

Hip-hop to najczęstsza forma taneczna pochodząca z ruchu tańca ulicznego ze Stanów Zjednoczonych. Zawiera elementy tańca akrobatycznego połączone z różnego rodzaju obrotami na ziemi i w powietrzu.

Modern Jazz

Prekursorem tańca byłam Isadora Dunka. W technice tej wykorzystuje się naturalne możliwości ruchowe ciała opartej na technicy tańca klasycznego i zmodyfikowanej formie do akompaniamentu lirycznej muzyki elektronicznej.

Tańce Ludowe

Uczymy wszystkich podstawowych tańców. Wywodzą się one jak nazwa wskazuje z tańców ludu, które potniej zostały przeniesione na scenę. Uczą i wyzwalają radość z wykonywanych elementów.

Funky

Funky wywodzi się z tańca klasycznego. Zainteresowanie nim rozpoczęło się wraz z rozpowszechnieniem muzyki jazzowej. Pozwala wykorzystać swobodę ruchu, ekspresji ale przede wszystkim improwizacji.

Show Dance

Show Dance to taniec o zabarwieniu gry aktorskiej, głównie skierowana na efektowność elementów technicznych.