Jaś i Małgosia - Moje życie bez narkotyków

Jaś i Małgosia to współczesna wersja historii rodzeństwa uczęszczającego do szkoły tańca. Opowiada o spotkaniu z nieznajomą nastolatką, która częstując dzieci cukierkami sprawia iż Jasiu (główny bohater) po spożyciu cukierków musi być hospitalizowany. Bajka kończy się szczęśliwie z przesłaniem dla dzieci i nastolatków aby słuchały rodziców przestrzegających ich przed zawieraniem nieodpowiednich przyjaźni i czujności przed spożywaniem łakoci od nieznajomych. Spektakl cechuje wspaniała muzyka, style tańca i scenografia. Historię tę można zobaczyć w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Alicja w Krainie czarów

W końcu czerwca 2022 roku planowana jest inscenizacja bajki pod tytułem ,, Alicja w Krainie Czarów”. Chętnych do udziału zapraszamy na próby już od 01 września 2021 r.

Prezent Czarnoksiężnika

W dniu 20 czerwca 2021 na scenie Teatru Muzycznego w Łodzi odbyła się premiera spektaklu ,,Prezent Czarnoksiężnika”, w której wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Tematem bajki było przesłanie o wartości życiodajnej wody oraz ważnej w życiu człowieka miłości. 

Sól cenniejsza niż złoto

Premiera spektaklu odbyła się 23 czerwca 2019 w Teatrze Muzycznym w Łodzi

W przedstawieniu wzięli udział uczniowie Akademii Formy i Tańca ODORIKO. Spektakl był zainspirowany bajką braci Grimm i jest skierowany nie tylko dla dzieci jak również i dla dorosłych. W przepięknych kostiumach, magicznej scenografii oraz bajkowej muzyce przedstawiona jest historia króla i jego najmłodszej córki, dzięki której dostrzegł, że bez miłości nie da się żyć, a to wszystko za sprawą tak dobrze znanej nam soli.

Złota Rybka

W dniu 10 czerwca odbyła się premiera spektaklu ,,Złota Rybka” w wykonaniu uczniów Akademii Formy i Tańca ODORIKO.Spektakl przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży . W przepięknych kostiumach ,magicznej scenografii oraz bajkowej muzyce przedstawiona jest historia starego rybaka , którego życzenia żony spełnienia Złota Rybka . W bajce zawarty jest morał aby cieszyć się chwilą i tym co nam przynosi życie . Spektakl będzie grany 31 października oraz 20 listopada 2018

Piękna i Bestia

Tajemnica starej szafy

pozostałe spektakle