Rodzaje zajęć

Profesjonalne przedszkole artystyczne w Łodzi

Przedszkole artystyczne od 4 do 5 lat

grupa początkująca elementy tańca klasycznego, gimnastyka taneczna, zajęcia rytmiczno-taneczne

 


Przedszkole artystyczne od 5 do 6 lat

grupa średnio-zaawansowana elementy tańca klasycznego, gimnastyka artystyczna, nauka chodzenia scenicznego, zajęcia z choreografii

 


Przedszkole artystyczne od 6 do 7 lat

grupa zaawansowana hip-hop, taniec klasyczny, zajęcia repertuarowe, kurs mody, gimnastyka artystyczna

 


Szkoła tańca dla dzieci i młodzieży

Szkoła tańca od 7 do 9 lat

hip-hop, taniec funki, taniec jazzowy, taniec klasyczny, taniec ludowy, gimnastyka artystyczna, zajęcia repertuarowe, kurs mody


Szkoła tańca od 10 do 12 lat

hip-hop, taniec funki, taniec jazzowy, taniec klasyczny, taniec ludowy, gimnastyka artystyczna, zajęcia repertuarowe, kurs mody


Szkoła tańca od 13 do 15 lat

hip-hop, taniec funki, taniec jazzowy, taniec klasyczny, taniec ludowy, gimnastyka artystyczna, zajęcia repertuarowe, kurs mody


Szkoła tańca od 14 do 17 lat

modern jazz, street dance, hip-hop, gimnastyka artystyczna, zajęcia z choreografii


Zajęcia z tańca klasycznego rozpoczynają się od 16 września.

O szczegóły proszę pytać w siedzibie Akademii lub na drodze telefonicznej, mailowej.
Zapraszamy do działu KONTAKT


Indywidualna nauka tańca:

Zajęcia odbywają się codziennie
Zapraszamy do działu KONTAKT


Taniec klasyczny

– jest podstawą wszystkich technik tanecznych, rozwija nie tylko umiejętności techniczne ale również wzbogaca wrażenia artystyczne. Zalecany w szczególności dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodzieży w wieku od 7 do 12 lat.

Hip-Hop

– najczęstsza forma taneczna pochodząca z ruchu tańca ulicznego ze stanów zjednoczonych. Zawiera elementy tańca akrobatycznego połączone z różnego rodzaju obrotami na ziemi i w powietrzu. Taniec skierowany dla grupy wiekowej od 7 do 25 lat.

Modern Jazz

– prekursorem była Isadora dunkan. Wykorzystane możliwości ruchowe i naturlane ciała.

Tańce Ludowe

– uczymy wszystkich podstawowych tańców. Wywodzą się one jak nazwa wskazuje z tańców ludu, które potniej zostały przeniesione na scenę. Uczą i wyzwalają radość z wykonywanych elementów.

Funky

– powstał w stanach zjednoczonych. Jest to prekursor styli tanecznych jak Locking i poping. Jest szybszy technicznie niż hip-hop. Zawiera dużo elementów zabawowych. Skierowany dla każdej grupy wiekowej.

Taniec Jazzowy

– wywodzi się z tańca klasycznego. Zainteresowanie nim rozpoczęło się wraz z rozpowszechnieniem muzyki jazzowej. Pozwala wykorzystać swobodę ruchu, ekspresji ale przede wszystkim improwizacji.

Show Dance

– taniec o zabarwieniu gry aktorskiej, głównie skierowana na efektowność elementów technicznych.

Tango

– profesjonalne przygotowanie do imprez weselnych. Efekty pracy tancerzy uzależnione są od ich indywidualnych predyspozycji fizycznych i psychicznych.

Salsa

– do wykorzystania na imprezach, wieczorkach tanecznych.

Rumba

– zmysłowy taniec kobiety i mężczyzny wywodzący się z krajów latynoskich. Jest to taniec wyzwalający emocje pomiędzy partnerami.

Chacha

– taniec latynoski wywodzący się z rumby i mamby. Doskonale nadaje się do wykorzystania na weselach i wieczorkach tanecznych.

Walc Angielski

– należy do grupy tańców towarzyskich, wywodzi się a Anglii. Wykorzystanie tego tańca cieszy się zainteresowaniem par przedmałżeńskich.

Walc Wiedeński

– forma tańca salonowego wykorzystywana na wieczorkach tanecznych oraz imprezach weselnych.

Tańce na każdą okazję

– przygotowujemy tanecznie do imprez weselnych i dyskotek. Pomagamy przełamać barierę stresu i komunikacji między partnerami. Pamiętaj każdy z nas kiedyś zaczynał.