10521374_657630350978364_1625936677788504335_n

Kadra

Właścicielka:

Bogumiła Kłopotek-Malinowska

Tancerka, choreograf, pedagog. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku. W 1985 roku otrzymała tytuł Magistra Sztuki w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pedagog Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku i Łodzi na kierunkach: taniec jazzowy, funky i ludowy. Staże artystyczne w Szwajcarii, Francji i Japonii. Prezes Stowarzyszenia „Radość innym”.

bogumila

Kwalifikacje kadry pedagogicznej:

Walentyna Kłopotek

Ukończona Akademia Wychowania Fizycznego we Lwowie; wielokrotna złota medalistka, mistrzyni gimnastyki artystycznej na Ukrainie. Reprezentantka Kraju, Ukrainy w gimnastyce artystycznej. Pedagog o wybitnych specjalnościach z dziećmi i młodzieżą w gimnastyce artystycznej, taniec klasyczny, taniec jazzowy, hip-hop, funky, jazz

klopotek

DAN Tchakpo

Tancerz choreograf na stałe mieszkający i pracujący w Akademi
Tańca w Biellefeld w Niemczech. Specjalizujący się w technice
tańca afrykańskiego i jazzowego.

DanTchekpo

Roksana Saniuk

Przygodę z tańcem zaczęła już jako dziecko w zespole „Czarne Stopy”’, z którym to w latach 2000-2003 zdobyła wielokrotnie czołowe miejsca w Polsce i za granicą,  tańcem zajmuje sie od ponad 15 lat osiągając wielokrotnie mistrzostwo Polski oraz wice mistrzostwo Europy i Świata.  Brała udział w wielu trasach koncertowych, eventach znanych firm oraz videoklipach polskich gwiazd sceny muzycznej . Swoje umiejętności systematycznie szkoli w Los Angeles w Californii.
Roxi jest finalistką drugiej edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”.
Na swoich zajęciach zaraża dobrym humorem, pozytywną energią oraz otwartą głową na rożne style taneczne.

roksana

Natali NATI Kowalska

Doświadczona instruktorka,  kojarzona, jako kobieta o milionie kolorów włosów. Jej zamiłowanie do tańca rozpoczęło się blisko 20 lat temu. Licencjonowany Instruktor Tańca oraz Dyplomowany Instruktor Fitness. Barwne sceniczne doświadczenie, między innymi: Eska Music Awards , Top Trendy – Afromental, Festiwal Opole , Gala TVP 1, Viva Comets , trasy koncertowe.

nati

Paula Milińska

Absolwentka Akademii Tańca ODORIKO, praktyka taneczna w Japonii. Choreograf tańca funky, hip-hop. Wykładowca międzynarodowych warsztatów tańca w Austrii. Autorka choreografii do spektakli tanecznych.

294338_1878692298591_3112088_n

Magdalena Pomiasz

Ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Łodzi, tancerka Teatru Muzycznego w Łodzi, pedagog ze specjalnością tańca klasycznego, współczesnego, modern jazz.

taniec

Katarzyna Plewka

Obecnie studentka pedagogiki- Edukacja przez Sztukę na Uniwersytecie Łódzkim. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. W latach 2003-2011 liczne występy sceniczne jako reprezentantka OSB im. Feliksa Parnella w Łodzi. W latach 2007-2010 występowała na scenie Teatru Wielkiego. Obecnie czynna zawodowo w komercyjnych projektach związanych ze sceną i tańcem.

Zdjęcie